Elektrická pumpa Bravo Turbomax 12V
Kód: 8512Související produkty
Detailní popis produktu
Výkonná pumpa na 12 voltů je ideální pro nafukování gumových člunů a je vhodné pro použití v cestovních kancelářích, vodáckých půjčovnách a oddílech. Toto foukadlo má kapacitu 1 000 litrů za minutu a dokáže vyvinout tlak až 0,25 baru (3,6 psi). Díky této výkonnosti je schopné nafouknout raft Colorado během 4 minut.
Vlastnosti:
- Výkonnost: Elektrická pumpa s kapacitou 1 000 l/min.
- Tlak: Nastavitelný v rozsahu od 175 do 250 mbar. Po dosažení nastaveného tlaku se automaticky vypne.
- Bezpečnost: Obsahuje bezpečnostní pojistku.
- Délka hadice: 3 metry.
- Délka kabelu: 3 metry.
- Konstrukce: Dva silné motory namontované na duralové desce pro efektivní odvod tepla.
Toto foukadlo je navrženo tak, aby bylo spolehlivé a efektivní při nafukování velkých plavidel, což z něj činí nepostradatelný nástroj pro profesionální použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové pumpy |
|---|---|
| EAN: | 8007405100719 |
| Pro loď: | Packraft, Kánoe, Raft, Kajak |
| Provedení: | Elektrické, Vysoký tlak |
| Napájení: | 12 V |
| #sizes_table#: | hidden |
| Maximální tlak: | 250 mbar (3.6 psi) |
| Příkon: | 45 - 60 A |
| Objem vzduchu: | 1 000 l/min. |
| Rozměry: | 31 x 18 x 19 cm |
| Automatické vypnutí: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Scoprega S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via Leonardo Da Vinci 63, 20062 - Cassano D'Adda, Milano, Italy |
| E-mail : | customercare@scoprega.it |
