Elektrická pumpa Bravo 20
Kód: 8511Související produkty
Nafukovací kajak pro turistiku s bagáží. Doporučené zatížení do 180 kg.
Nafukovací kajak pro tři osoby. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Pro posádku o celkové váze 100 - 280 kg.
Nafukovací kajak pro 2 osoby. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Pro posádku o váze 160 - 225 kg.
Nafukovací kajak s uzavřenou palubou pro sportovní turistiku i dlouhodobější plavby. Nosnost 140 kg.
Nafukovací uzavřený kajak k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu pádlování na jezerech a řekách do WW2. Zatížení do 120 kg.
Nafukovací dvoumístný kajak k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu pádlování na jezerech a řekách do WW2. Nosnost do 220 kg
Skladný kajak pro rekreační aktivity u vody. Lze nastavit jako jednomístný nebo dvojmístný. Doporučené zatížení do 180 kg.
Nafukovací kajak se samovylévacím dnem. Pro obtížnost do WW3, příbřežní plavbu a surfování. Do 130 kg.
Nafukovací kajak pro jednu osobu. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Doporučené zatížení 40 - 140 kg.
Malý, lehký, skladný; kajak pro rekreaci na vodě, pro plavbu na klidných řekách. Doporučené zatížení do 100 kg.
Nafukovací kajak pro jednu osobu. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Doporučené zatížení 40–140 kg. Předváděná loď v perfektním stavu (v součtu použití na...
Detailní popis produktu
Univerzální zařízení určené pro napájení z více zdrojů, které nabízí flexibilitu a pohodlí při použití. Níže jsou uvedeny jeho klíčové vlastnosti:
3 možné zdroje napájení:
- 12V autobaterie: Může být připojeno pomocí svorek přímo na autobaterii nebo přes autozapalovač.
- Adaptér do sítě 230V: Umožňuje přímé napájení ze sítě.
- Zabudovaná baterie: Integrovaná 12V DC akumulátorová baterie pro mobilní použití.
Dobíjení baterie:
- Baterii lze dobíjet přes autozapalovač nebo ze sítě 230V.
Výkon a tlak:
- Maximální kapacita 125 litrů za minutu a tlak až 1,5 bar (22 psi).
- Široký rozsah tlaku s možností nastavení automatického vypnutí.
Další vlastnosti:
- LED indikátory: Poskytují informace o aktuálním stavu zařízení.
- Gumová základna: Zajišťuje maximální stabilitu při provozu.
- Ochranný filtrační systém: Pomáhá chránit před nečistotami.
- Redukce pro ventily: Obsahuje redukce pro všechny nejběžnější typy ventilů.
- Přepravní a skladovací taška: Usnadňuje přenášení a skladování zařízení.
Toto foukadlo je ideální pro různé aplikace, ať už doma, v autě nebo na cestách, díky své všestrannosti a robustní konstrukci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové pumpy |
|---|---|
| EAN: | 8007405910240 |
| Pro loď: | Packraft, Paddleboard, Kite, Kajak, Kanoe |
| Provedení: | Elektrické, Vysoký tlak |
| Napájení: | 230 V, 12 V, Akumulátor |
| #sizes_table#: | hidden |
| Maximální tlak: | 1,5 bar (22.0 psi) |
| Objem vzduchu: | 125 l/min |
| Rozměry: | 220 x 320 x 220 mm |
| Hmotnost: | 3,5 kg |
| Automatické vypnutí: | Ano |
Lehká a odolná pumpa ROBfin s dvojčinným mechanismem a bajonetovou koncovkou pro snadné nafukování packraftů. Dodávána s praktickým vakem.
Malá, ale výkonná vzduchová pumpa 4-in-1 pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení doplněná o univerzální redukci s příčkou pro packrafty ROBfin ale i jiné lodě s...
Elektrická pumpa, tlak 1,2 bar (18 psi), automatické vypnutí, 12 V, 420-120 l/min, kompaktní, s taškou a adaptéry.
Ručních pumpa pro všechny typy nafukovacích lodí, ideální pro nafukování SUP boardů.
Lehká, tichá pumpa (85 dB) s průtokem 1700 l/min a tlakem 170 mbar (2,5 psi). Ideální pro stany a velké nafukovací struktury.
Ruční dvojčinná pumpa 2 x 3 l pro lodě ROBfin. Pro obsluhu stačí 1 osoba. Hadice nevyskakuje z ventilu a šetří Vaše nervy.
Výkonná pumpa (3400 l/min, 360 mbar) s IP66, pro lodě a stany. Kompaktní (33x28x33 cm), 6,4 kg, s hadicí a koncovkami.
Rychlá designová akumulátorová pumpa 3 v 1 s malými rozměry a vysokým průtokem vzduchu pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení doplněná o univerzální redukci s...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Scoprega S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Via Leonardo Da Vinci 63, 20062 - Cassano D'Adda, Milano, Italy |
| E-mail : | customercare@scoprega.it |
