Kajak ROBfin Bobr classic
Kód: 9608/MOD 9608/ZLU Zvolte variantuSouvisející produkty
Ruční dvojčinná pumpa 2 x 3 l pro lodě ROBfin. Pro obsluhu stačí 1 osoba. Hadice nevyskakuje z ventilu a šetří Vaše nervy.
Náhradní věneček univerzálních redukcí (koncovek) pro pumpy a lodě ROBfin i jiné.
Lehký základní oblek. Vhodný na packraft, kajak, vodní skútr a další vodní sporty.
Rychlá designová akumulátorová pumpa 3 v 1 s malými rozměry a vysokým průtokem vzduchu pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení doplněná o univerzální redukci s...
Detailní popis produktu
Kajak je určen pro pohodové výletní plavby, ale i na divokou vodu. Stabilitu jezdce zajišťují opěrky nohou, zad a pásy přes kolena. Výbava kajaku je účelná a prakticky nezničitelná. Výborně se hodí i pro půjčovny.
Vlastnosti
- kajak je navržen jako stabilní loď pro méně zkušené pádlery
- nafukovací dno je vsazeno mezi válce pro větší stabilitu
- příď je sklopená, aby případný vítr nebral směr
- celková tuhost a stabilita kajaku pomáhá s ovládáním i úplným začátečníkům
- opěrky nohou i zad jsou nastavitelné, slouží pro vyvážení posádky
- velmi nosné dno zaručí suché sezení po celou dobu plavby
Výbava
- pojistný ventil ve dně
- polohovatelné sedačky
- pumpa, expres lepení, návod, vak
Upozornění
- lodě ROBfin procházejí neustálým vývojem
- na fotografiích uvedená barvy a technické detaily nemusí odpovídat skutečnosti
- technické parametry jako například váha a rozměry mohou být také pozměněny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VODNÍ sporty / Lodě / Kajaky / Nafukovací kajaky |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikost: | Střední, Velká |
| ? Typ lodě: | Divoká voda, Turistika, Rekreace |
| ? Materiál: | PVC |
| Provedení: | Dvoumístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 410 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Doporučené zatížení: | 160 - 225 kg |
Nafukovací kajak pro jednu osobu. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Doporučené zatížení 40 - 140 kg.
Nafukovací kajak s uzavřenou palubou pro sportovní turistiku i dlouhodobější plavby. Nosnost 140 kg.
Skladný kajak pro rekreační aktivity u vody. Lze nastavit jako jednomístný nebo dvojmístný. Doporučené zatížení do 180 kg.
Nafukovací kajak se samovylévacím dnem. Pro obtížnost do WW3, příbřežní plavbu a surfování. Do 130 kg.
Nafukovací dvoumístný kajak k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu pádlování na jezerech a řekách do WW2. Nosnost do 220 kg
Nafukovací uzavřený kajak k rekreačním vyjížďkám a aktivnímu pádlování na jezerech a řekách do WW2. Zatížení do 120 kg.
Nafukovací kajak pro tři osoby. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Pro posádku o celkové váze 100 - 280 kg.
Nafukovací kajak pro turistiku s bagáží. Doporučené zatížení do 180 kg.
Malý, lehký, skladný; kajak pro rekreaci na vodě, pro plavbu na klidných řekách. Doporučené zatížení do 100 kg.
Nafukovací kajak pro jednu osobu. Skvěle stabilní loď se samovylévací funkcí. Doporučené zatížení 40–140 kg. Předváděná loď v perfektním stavu (v součtu použití na...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Denali, spol. s r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Palackého 709, 281 01 Velim, Česká republika |
| E-mail : | robfin@robfin.cz |
