Kajak Wave Sport Diesel 60
Kód: 12878/BLA 12878/CHE Zvolte variantuSouvisející produkty
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo na divokou vodu s menším listem a duralovou žerdí o průměru 28 mm. Vhodné pro děti, juniory i drobnější dívky.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Detailní popis produktu
Oproti předchozím Dieslům došlo k drobné úpravě profilu lodě – je více prohnutý a na přídi rozšířený. Loď je tak ještě rychlejší a stabilnější. Díky své konstrukci a optimálnímu řešení výtlaku Diesel odpustí i nějakou tu chybu. Usnadňuje kontrolu jízdy v každé situaci. S Dieslem zažijete i skvělé surfování na vlně a bezproblémové eskymování.
Vlastnosti
- příjemný na jízdu
- stabilní
- rychlý
- velmi dobře eskymuje
Využití
- klasický river running
- náročný creeking
- expedice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| ? Velikost: | Malá |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 223 cm |
| Šířka: | 64 cm |
| Objem: | 227 l |
| Límec: | 85 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 18,5 kg |
| Hmotnost jezdce: | 27–64 kg |
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Sportovní, stabilní a snadno ovladatelný kajak pro ty nejnáročnější terény. Pro jezdce o váze 70 - 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 82–114 kg. Výbava Creek.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Rychlý a odolný riverrunner s výraznou hranou. Ideální pro technické řeky i kanály. Pro váhu jezdce 60–85 kg.
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
Hravý a agilní half-slice pro lehčí a střední jezdce (55-75 kg). Extrémní rocker a blesková odezva na hraně.
Závodní rychlost v kompaktním balení. Hravý half-slice pro lehčí jezdce (40–70 kg). Ideální na kanály i technické řeky.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Crossover kajak pro peřejnatou řeku i klidnou vodu - úložný prostor s poklopem. Pro váhu jezdce 80 - 130 kg.
Dětský kajak pro děti cca 5–8 let: snadno ovladatelný, lehký a připravený na pokročilé techniky. Pro váhu jezdce 16 - 27 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 64–100 kg. Výbava Creek.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 82–18 kg.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Gaybo Limited |
|---|---|
| Adresa : | Brambleside, Bellbrook Industrial Estate, Uckfield, East Sussex, TN22 1QQ, United Kingdom |
| E-mail : | claire@wavesport.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Water Element, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Veslařská 1351/26, 624 00 Brno – Komín, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@vodacke-centrum.cz |
