Kajak EXO XT Creek limited
Kód: 109263Související produkty
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Detailní popis produktu
Creekový kajak se vyznačuje vyváženým objemem a téměř plochým dnem. Předností lodě je stabilita a bezpečnost, aniž by se tím omezovala její rychlost. Je skvělou volbou pro zkušené i začínající vodáky, kteří hledají stabilní a dobře reagující loď. Vyniká vysokou stabilitou, a to i na náročné divoké vodě.
Vlastnosti
- ergonomické a polstrované sedadlo
- nastavitelné bederní vycpávky
- kyčelní podložky
- nastavitelné opěradlo, kolenní opěrky, zrcadlo
Použití
- creek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| ? Velikost: | Střední |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 258 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Objem: | 320 l |
| Límec: | 88 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 20 kg |
| Hmotnost jezdce: | 80 - 100 kg |
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 54 - 77 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 82–114 kg. Výbava Creek.
„Dospělácký“ kajak v dětském měřítku pro ty nejmladší začátečníky (2-5 let). Pro váhu jezdce 7–18 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Stabilní river running. Snadný, bezpečný a odolný – ideální pro výuku a půjčovny i pro pokročilé. Pro váhu jezdce 60–90kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Kajak určený pro splouvání divokých řek. Pro váhu jezdce 65 - 85 kg.
Kajak od firmy Zet pro středně velké aktivní kajakáře. Vyniká zejména svou rychlostí a dobrou manévrovatelností. Pro váhu jezdce 50 - 80 kg.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Určena pro jezdce o váze 45 - 73 kg.
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Závodní rychlost v kompaktním balení. Hravý half-slice pro lehčí jezdce (40–70 kg). Ideální na kanály i technické řeky.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | KPlast Srl |
|---|---|
| Adresa : | Via G. Farina, 16, 16030 Casarza Ligure, Italy |
| E-mail : | info@exokayak.com |
