Bunda Hiko Zephyr - krátký rukáv
Kód: 22700_WHI__XS 22700_WHI___S 22700_WHI___M 22700_WHI___L 22700_WHI__XL 22700_WHI_2XL 22700_CBL__XS 22700_CBL___S 22700_CBL___M 22700_CBL___L 22700_CBL__XL 22700_CBL_2XL 22700_BLA__XS 22700_BLA___S 22700_BLA___M 22700_BLA___L 22700_BLA__XL 22700_BLA_2XL Zvolte variantuSouvisející produkty
Komfortní plovací vesta pro výkonostní turistiku a vytrvalostní závody.
Vysoce účinný přípravek pro zajištění vodoodpudivosti textilií a usní na bázi silikonových polymerů.
Závodní kajakářská vesta schválená ICF pro závodění na divoké vodě.
Technické triko pro vodní sporty i outdoor aktivity. Materiál poskytuje střední izolaci. Vnitřní fleecová vrstva. Ochrana proti UV záření.
Pánské funkční triko, krátký rukáv. Vhodné pro všechny outdoorové vodní sporty. Rozbalený, zkoušený a nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Teplé funkční triko se zipem u krku do chladných podmínek. Lehký, elastický, prodyšný a rychleschnoucí materiál.
Teplá, větru a voděodolná fleecová mikina. Vhodná jako střední nebo vnější vrstva.
Ultralehké rychleschnoucí tričko s ochranou UPF 50+. Ideální pro vodní sporty i jako základní vrstva.
Rychleschnoucí tričko chrání před sluncem i chladem, s hebkou vnitřní stranou. Vhodné i jako základní vrstva pod bundu.
Triko s dlouhým rukávem Shade, určeno k ochraně pokožky před sluncem nebo jako základní vrstva. Rozbalený, zkoušený ale nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Detailní popis produktu
Lehká vodácká bunda určená pro závodní i turistické ježdění na divoké i rovné vodě. Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry.
Materiál
- Bunda je vyrobena z materiálu Carboflex na bázi celulózy.
- Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy.
- Na neoprenové manžety a krk je použit velmi flexibilní a tenčí neospan, který jezdec téměř necítí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | 8591692139298 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Manžeta kolem krku: | Neopren |
| Manžeta kolem zápěstí: | Neopren |
| X vrstvá látka: | Lehká |
| Provedení: | Bez kapuce, Krátký rukáv |
| #sizes_table#: | /obleceni-hiko/ |
| Hmotnost: | 106 g/m2 |
| Voděodolnost: | 15 000 mm H20 |
| Paropropustnost: | 15 000 g/m2/24 hod |
Lehká bunda s krátkým rukávem. Vhodná na trénink a teplejší období.
Velmi pohodlná, voděodolná vodácká bunda do chladnějších podmínek.
Bunda s volností pohybu. Ideální pro creeking, playboating, guidování či surfování. Dámský střih.
Bund s krátkým rukávem. Ideální pro creeking, playboating, guidování či surfování v teplém počasí.
Bunda s volností pohybu. Ideální pro creeking, playboating, guidování či surfování.
Lehká, pevná a všestranná bunda s krátkými rukávy na divokou vodu. Vhodná pro sportovní pádlování.
Lehká vodácká bunda určená pro závodní i turistické ježdění na divoké i rovné vodě. Rozbalený, zkoušený a nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Bunda na divokou vodu z dvouvrstvého prodyšného materiálu, přechod mezi základními bundami a suchým programem.
Špičková pánská suchá bunda, která vás udrží v teple a suchu i v nejnáročnějších klimatických podmínkách.
Vysoce kvalitní vodácká bunda navržená pro maximální pohodlí a ochranu před nepříznivými podmínkami. Ideální pro všechny vodní sporty, poskytuje spolehlivou ochranu a výjimečnou...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | HIKO SPORT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příjezdní 261, 252 02 Jíloviště, Česká republika |
| E-mail : | info@hiko.cz |
