Házečka °hf Compact Classic 20 m
Kód: 11015Související produkty
Detailní popis produktu
Standardní házečka, která se nejlépe hodí pro běžné vybavení každého kajakáře.
Vlastnosti
- kónický tvar umožňuje rychlé balení
- reflexní pruh
- upevňovací bod – D očko
- spínací patentka
- lano v délce 20 m a s průměrem 8,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Házečky |
|---|---|
| EAN: | 4260461180017 |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka lana: | 8,5 mm |
| Pevnost v tahu: | 11 kN |
| Pevnost uzlů: | 5,5 kN |
| Hmotnost: | 780 kg |
| Výška: | 42 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Paddle People GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Gebirgsjägerstraße 23, 83661 Lenggries, Germany |
| E-mail : | info@paddle-people.com |
