Házečka °hf Compact Syntec 20 m
Kód: 11021Související produkty
Detailní popis produktu
Lano házečky je velmi lehké a mimořádně pevné. Házečka je určena do náročných podmínek, používají ji zejména extrémní kajakáři a záchranné týmy.
Vlastnosti
- mimořádně odolné lano
- kónický tvar s otvory na ruce umožňuje přesný hod a rychlé balení
- reflexní pruh
- bezpečnostní patent Tenax
- rychloupínací popruh do lodi
- upevňovací bod – D očko
- systémové popruhy (pro použití ve spojení s popruhem do pasu)
- lano 20 m, průměr 7,5 mm a pevnost 24 kN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Házečky |
|---|---|
| EAN: | 4260461180062 |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka lana: | 7,5 mm |
| Pevnost v tahu: | 24 kN |
| Pevnost uzlů: | 10,7 kN |
| Hmotnost: | 885 g |
| Výška: | 42 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Paddle People GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Gebirgsjägerstraße 23, 83661 Lenggries, Germany |
| E-mail : | info@paddle-people.com |
