Kajak Dagger Code Action+ LG
Kód: 102493/BL-SM 102493/GR-SM 102493/LIM 102493/ORA 102493/RED Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo na divokou vodu s menším listem a duralovou žerdí o průměru 28 mm. Vhodné pro děti, juniory i drobnější dívky.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Detailní popis produktu
Dagger Code byla novinkou roku 2021. Má výrazné prohnutí pro jízdu po vlnách a ostré hrany pro pěkné řezání zatáček. Jedná se o univerzální loď, která vás provede těžší vodou, ale je shovívavá a užijete si s ní jízdu i na vodě nižší obtížnosti.
Ať už jste ostřílení vodáci, kteří chtějí zdokonalit své říční dovednosti a přejít na WW3, nebo hledači nových dobrodružství, kteří hledají předvídatelnou, stabilní a snadno ovladatelnou hračku, která otevírá cestu na opravdu divokou vodu, Code vám bude v případě potřeby vždy krýt záda.
Výbava Contour Action+
- fixované ergonomické sedadlo
- sedací podložka Contour Lite
- opěrky kyčlí Contour Lite
- zádová opěrka Contour Lite, nastavitelná ráčnou
- nastavitelná přepážková opěrka nohou (zrcadlo)
- bezpečnostní madla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikost: | Velká |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 279 cm |
| Šířka: | 69 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Objem: | 367 l |
| Límec: | 86 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 22 kg |
| Hmotnost jezdce: | 82 - 118 kg |
„Dospělácký“ kajak v dětském měřítku pro ty nejmladší začátečníky (2-5 let). Pro váhu jezdce 7–18 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg. Výbava Action+.
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 54 - 77 kg.
Kajak od firmy Zet pro středně velké aktivní kajakáře. Vyniká zejména svou rychlostí a dobrou manévrovatelností. Pro váhu jezdce 50 - 80 kg.
Crossover kajak pro peřejnatou řeku i klidnou vodu - úložný prostor s poklopem. Pro váhu jezdce 80 - 130 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Sportovní, stabilní a snadno ovladatelný kajak pro ty nejnáročnější terény. Pro jezdce o váze 70 - 100 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 68 - 100 kg.
Robustní sportovní creekovka s vysokou agilitou a revolučním PR-X sezením pro maximální pohodlí. Pro váhu jezdce 60 - 120 kg.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Hravý a agilní half-slice pro lehčí a střední jezdce (55-75 kg). Extrémní rocker a blesková odezva na hraně.
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Clevedon BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | sales@palmequipmenteurope.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palmequipmenteurope.com |
