Kajak Dagger Code Creek MD
Kód: 102663/BL-SM 102663/BORE 102663/COS 102663/GR-SM 102663/RED Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Kajakářské pádlo na divokou vodu s menším listem a duralovou žerdí o průměru 28 mm. Vhodné pro děti, juniory i drobnější dívky.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Detailní popis produktu
Dagger Code byla novinkou roku 2021. Má výrazné prohnutí pro jízdu po vlnách a ostré hrany pro pěkné řezání zatáček. Jedná se o univerzální loď, která vás provede těžší vodou, ale je shovívavá a užijete si s ní jízdu i na vodě nižší obtížnosti.
Ať už jste ostřílení vodáci, kteří chtějí zdokonalit své říční dovednosti a přejít na WW3, nebo hledači nových dobrodružství, kteří hledají předvídatelnou, stabilní a snadno ovladatelnou hračku, která otevírá cestu na opravdu divokou vodu, Code vám bude v případě potřeby vždy krýt záda.
Výbava Contour Ergo Creek
- sedačka Contour Ergo
- měkčí polstrování sedačky s opěrkami boků
- dvojitá ráčna k dotažení zádové opěrky
- nastavitelné stehenní opěrky
- posuvná opěrka nohou
- výztuhy na přídi i zádi
- madla pro transport a záchranu lodi
- přezky pro upevnění láhve nebo házečky
- doplňky pro individuální nastavení
- zádová opěrka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikost: | Střední |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 267 cm |
| Šířka: | 69 cm |
| Výška: | 38 cm |
| Objem: | 337 l |
| Límec: | 86 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 22 kg |
| Hmotnost jezdce: | 64 - 100 kg |
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 54 - 77 kg.
Robustní sportovní creekovka s vysokou agilitou a revolučním PR-X sezením pro maximální pohodlí. Pro váhu jezdce 60 - 120 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 68 - 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg. Výbava Action+.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 64 – 100 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45–73 kg. Výbava Creek.
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Crossover kajak pro peřejnatou řeku i klidnou vodu - úložný prostor s poklopem. Pro váhu jezdce 80 - 130 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Určena pro jezdce o váze 45 - 73 kg.
Kajak určený pro splouvání divokých řek. Pro váhu jezdce 65 - 85 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Clevedon BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | sales@palmequipmenteurope.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palmequipmenteurope.com |
