Kajak Pyranha Fusion II Stout L
Kód: 104698/COBL 104698/FIAN 104698/RORE Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Lehké a odolné skládací pádlo na divokou vodu. Praktické dvoudílné provedení s YP spojkou.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Detailní popis produktu
Pokud se teprve s kajakářským světem seznamujete a ještě si nevybrali svůj oblíbený styl, nebo chcete svobodně střídat peřejnaté úseky s klidnou jezerní hladinou, crossover je bezvadná volba.
Výsuvný skeg zajišťuje směrovou stabilitu na rovné vodě, vyvážený rocker a střední délka vodorysky dávají kajaku obratnost v proudu. Prostorný zadní úložný prostor s velkým poklopem se hodí na celodenní výlety, piknik i lehké přenocování.
Hlavní přednosti:
- Crossover koncept: rychlý na hladině, obratný v proudu.
- Vyvážený rocker + střední vodoryska: jistota při manévrech na řece.
Vlastnosti kajaku:
- Výsuvný skeg: lepší držení směru a vyšší rychlost na klidné vodě.
- Prostorný kokpit: pohodlí, kontrola a pocit bezpečí.
- Zadní vodotěsný úložný prostor: místo na výbavu pro delší výlety.
- Vylévací otvor na boku lodě.
- Gumicukový systém na přední palubě - prostor pro dočasné odložení pádla.
- Výbava Stout:
- Pevné sedadlo: jednoduchá, pevná a ergonomicky tvarovaná polstrovaná sedačka
- Boční opěrky: polstrované výstelky, které se vytvarují podle těla
- Stehenní opěrky: polstrované, s předozadním nastavením.
- Zádová opěrka: polstrovaný zádový opěrák s výškovým nastavením a ráčnovým dotažením pro přesnou kontrolu.
- Nožní opěrka: nastavitelná opěrka nohou "zrcadlo"
Fusion II Stout je spolehlivý partner pro všestranné dobrodružství – od pohodové plavby po jezeře až po zábavné úseky na řece.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| ? Velikost: | Střední, Velká |
| ? Typ lodě: | Crossover / Allround |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 315 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Objem: | 352 l |
| Límec: | 95 x 54 cm |
| Hmotnost kajaku: | 25 kg |
| Hmotnost jezdce: | 80 - 130 kg |
| Objem zadní komory: | 85 l |
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 68 - 100 kg.
Robustní sportovní creekovka s vysokou agilitou a revolučním PR-X sezením pro maximální pohodlí. Pro váhu jezdce 60 - 120 kg.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 82–18 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 64–100 kg. Výbava Creek.
Všestranný kajak na divokou vodu určený pro váhu jezdce 27 - 64 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Závodní rychlost v kompaktním balení. Hravý half-slice pro lehčí jezdce (40–70 kg). Ideální na kanály i technické řeky.
Obratná hravá creekovka pro menší pádlery o váze 50–80 kg. Pohodlné PR–X sezení. .
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45–73 kg. Výbava Creek.
Hravý a agilní half-slice pro lehčí a střední jezdce (55-75 kg). Extrémní rocker a blesková odezva na hraně.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 82–114 kg. Výbava Creek.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 64 - 100 kg.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Pyranha Moldings Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Unit 1 Premier Point, Aston Lane South, Whitehouse Industrial Estate, Runcorn, Cheshire, WA7 3GG, United Kingdom |
| E-mail : | sales@pyranha.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Water Element, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Veslařská 1351/26, 624 00 Brno – Komín, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@vodacke-centrum.cz |
