Bunda Palm Atom
Kód: 9659/CO/S 9659/CO/XL 9659/CO/XXL 9659/CHF/S 9659/CHF/L 9659/CHF/XL 9659/CHF/XXL Zvolte variantuSouvisející produkty
Vysoce účinný přípravek pro zajištění vodoodpudivosti textilií a usní na bázi silikonových polymerů.
Přiléhavé rychleschnoucí dámské triko Shade s krátkým rukávem. Udrží vaše tělo v chladu a ochrání vaši pokožku během horkých letních dnů na vodě. Vhodné i jako základní...
Rychleschnoucí tričko chrání před sluncem i chladem, s hebkou vnitřní stranou. Vhodné i jako základní vrstva pod bundu.
Technické triko navržené pro aktivní ženy, na vodní sporty a ostatní outdoorové aktivity. Materiál poskytuje střední izolaci. Vnitřní fleecová vrstva. Ochrana proti UV záření.
Teplá, větru a voděodolná fleecová mikina. Vhodná jako střední nebo vnější vrstva.
Technické triko pro vodní sporty i outdoor aktivity. Materiál poskytuje střední izolaci. Vnitřní fleecová vrstva. Ochrana proti UV záření.
Triko s dlouhým rukávem Shade, určeno k ochraně pokožky před sluncem nebo jako základní vrstva. Rozbalený, zkoušený ale nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Triko s dlouhým rukávem Shade, určeno k ochraně pokožky před sluncem nebo jako základní vrstva.
Ultralehké rychleschnoucí tričko s ochranou UPF 50+. Ideální pro vodní sporty i jako základní vrstva.
Detailní popis produktu
Bunda skvěle chrání před větrem, deštěm, sluncem i ledovou vodou. Díky ní bude pádlování příjemné a pohodlné. Bunda Atom je nejvyšší model od značky Palm, který je určený do těch nejdrsnějších podmínek.
Materiál
- odolná XP tkanina, čtyřvrstvá
- pružný, odolný, vysoce prodyšný a nepromokavý
- zaručuje dlouhou životnost bundy
Vybavení
- kapsa s YKK zipem na hrudi
- dvojitý komín
- suchý zip pro nastavení pasu
- reflexní detaily
Manžeta kolem krku a zápěstí
- latex a neopren
- dvojitá – vnitřní latexová manžeta zajišťuje absolutní voděodolnost, vnější neoprenová manžeta chrání latex před poškozením a zároveň zajišťuje tepelný komfort
- suchý zip umožňuje příjemné dotažení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | 5025096404858 |
| Pohlaví: | Pánské |
| Manžeta kolem krku: | Latex |
| Manžeta kolem zápěstí: | Latex |
| X vrstvá látka: | 4 |
| Provedení: | Bez kapuce, Dlouhý rukáv |
| #sizes_table#: | /obleceni-palm/ |
| Hmotnost: | 745 g (L) |
| Voděodolnost: | 20 000 mm H20 |
| Paropropustnost: | 4 000 g/m2/24 hod |
Bund s krátkým rukávem. Ideální pro creeking, playboating, guidování či surfování v teplém počasí.
Lehká vodácká bunda určená pro závodní i turistické ježdění na divoké i rovné vodě. Rozbalený, zkoušený a nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Velmi pohodlná, voděodolná vodácká bunda do chladnějších podmínek.
Bunda na divokou vodu z dvouvrstvého prodyšného materiálu, přechod mezi základními bundami a suchým programem.
Lehká bunda s krátkým rukávem. Vhodná na trénink a teplejší období.
Lehká, pevná a všestranná bunda s krátkými rukávy na divokou vodu. Vhodná pro sportovní pádlování.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Kenn Road, Clevedon, Somerset, BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | info@palm.equipment |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palm.equipment |
