Kajak Dagger Code Creek SM
Kód: 102749/BL-SM 102749/BORE 102749/COS 102749/GR-SM 102749/RED Zvolte variantuSouvisející produkty
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Lehké a odolné skládací pádlo na divokou vodu. Praktické dvoudílné provedení s YP spojkou.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Detailní popis produktu
Dagger Code byla novinkou roku 2021. Má výrazné prohnutí pro jízdu po vlnách a ostré hrany pro pěkné řezání zatáček. Jedná se o univerzální loď, která vás provede těžší vodou, ale je shovívavá a užijete si s ní jízdu i na vodě nižší obtížnosti.
Ať už jste ostřílení vodáci, kteří chtějí zdokonalit své říční dovednosti a přejít na WW3, nebo hledači nových dobrodružství, kteří hledají předvídatelnou, stabilní a snadno ovladatelnou hračku, která otevírá cestu na opravdu divokou vodu, Code vám bude v případě potřeby vždy krýt záda.
Výbava Contour Ergo Creek
- sedačka Contour Ergo
- měkčí polstrování sedačky s opěrkami boků
- dvojitá ráčna k dotažení zádové opěrky
- nastavitelné stehenní opěrky
- posuvná opěrka nohou
- výztuhy na přídi i zádi
- madla pro transport a záchranu lodi
- přezky pro upevnění láhve nebo házečky
- doplňky pro individuální nastavení
- zádová opěrka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikost: | Malá |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 254 cm |
| Šířka: | 66 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Objem: | 280 l |
| Límec: | 86 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 20 kg |
| Hmotnost jezdce: | 45 - 73 kg |
Dětský kajak pro děti cca 5–8 let: snadno ovladatelný, lehký a připravený na pokročilé techniky. Pro váhu jezdce 16 - 27 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 82–18 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu určený pro váhu jezdce 27 - 64 kg.
Kajak určený pro splouvání divokých řek. Pro váhu jezdce 65 - 85 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 54 - 77 kg.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Kajak na divokou vodu s ostrou zádí a výtlačnou špičkou. Half slice se sportovním tvarem. Pro váhu jezdce 60 - 90 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Crossover kajak pro peřejnatou řeku i klidnou vodu - úložný prostor s poklopem. Pro váhu jezdce 80 - 130 kg.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Clevedon BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | sales@palmequipmenteurope.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palmequipmenteurope.com |
