Kajak Wave Sport Phoenix
Kód: 12593/CHE 12593/GRE 12593/YEL Zvolte variantuSouvisející produkty
Špičková špricka pro náročné jezdce. Použitelná i v extrémních podmínkách.
Špičková špricka pro náročné jezdce. Použitelná i v extrémních podmínkách. Rozbalený, zkoušený a nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Detailní popis produktu
Phoenix, kajak na divokou vodu z dílny Wave sport, je určený pro ty nejtěžší terény. Velký rozměr bude vyhovovat převážně větším pádlerům. Inovativní tvar lodi je předurčen nejen k závodění. Zvednutá příď pomůže překonat každou peřej a výtlačná záď podrží i ve větších válcích.
Výbava
- osvědčená a velice oblíbená výbava Whiteout Core
- 5 bezpečnostních ok pro záchranu i transport lodi
- strategicky umístěný výpustný ventil – vylijete jím celou loď
- plně nastavitelný kokpit
- prostor pro uchycení házečky či lahve před sedačkou
Vlastnosti
- rychlý a bezpečný kajak na divokou vodu
- nejvyšší úroveň vybavení a bezpečnosti
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| ? Velikost: | Střední, Velká |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner, Crossover / Allround |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 274 cm |
| Šířka: | 68 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Objem: | 348 l |
| Límec: | 91 x 51 cm |
| Hmotnost kajaku: | 22,5 kg |
| Hmotnost jezdce: | 70 - 120 kg |
Sportovní, stabilní a snadno ovladatelný kajak pro ty nejnáročnější terény. Pro jezdce o váze 70 - 100 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 64–100 kg. Výbava Creek.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 82–114 kg. Výbava Creek.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Robustní sportovní creekovka s vysokou agilitou a revolučním PR-X sezením pro maximální pohodlí. Pro váhu jezdce 60 - 120 kg.
Kajak od firmy Zet pro středně velké aktivní kajakáře. Vyniká zejména svou rychlostí a dobrou manévrovatelností. Pro váhu jezdce 50 - 80 kg.
Závodní rychlost v kompaktním balení. Hravý half-slice pro lehčí jezdce (40–70 kg). Ideální na kanály i technické řeky.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Určena pro jezdce o váze 45 - 73 kg.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 64 – 100 kg.
Wave Sport - Phoenix
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Gaybo Limited |
|---|---|
| Adresa : | Brambleside, Bellbrook Industrial Estate, Uckfield, East Sussex, TN22 1QQ, United Kingdom |
| E-mail : | claire@wavesport.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Water Element, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Veslařská 1351/26, 624 00 Brno – Komín, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@vodacke-centrum.cz |
