Kajak Dagger Mamba club 7.6
Kód: 105864/RED 105864/YEL Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Kajakářské pádlo na divokou vodu s menším listem a duralovou žerdí o průměru 28 mm. Vhodné pro děti, juniory i drobnější dívky.
Detailní popis produktu
Trup kombinuje ploché dno, zaoblené boky a výrazný rocker, což zajišťuje výbornou stabilitu a snadnou manévrovatelnost i v technických pasážích. Kajak dobře reaguje na záběr pádla, drží směr. Výrazný objem v oblasti přídě pomáhá jezdci bezpečně vyplout z válců.
Je ideální pro nácvik techniky i jízdu na středně obtížných řekách pro začátečníky i pokročilé jezdce. Díky výztuhám a pevným madlům je kajak vhodný také pro bezpečnostní školení, pro klubové a školní využití.
Vlastnosti
- pevná ergonomická sedačka
- opěrka zad
- nastavitelná přepážková opěrka nohou (zrcadlo)
- stehenní opěrky
- bezpečnostní madla
- pěnové vzpěry Minicell
- výpustný ventil
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| ? Velikost: | Malá |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 231 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Objem: | 242 l |
| Límec: | 86 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 19 kg |
| Hmotnost jezdce: | 54 - 77 kg |
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg. Výbava Action+.
Kajak od firmy Zet pro středně velké aktivní kajakáře. Vyniká zejména svou rychlostí a dobrou manévrovatelností. Pro váhu jezdce 50 - 80 kg.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 82–114 kg. Výbava Creek.
Stabilní river running. Snadný, bezpečný a odolný – ideální pro výuku a půjčovny i pro pokročilé. Pro váhu jezdce 60–90kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 68 - 100 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Závodní rychlost v kompaktním balení. Hravý half-slice pro lehčí jezdce (40–70 kg). Ideální na kanály i technické řeky.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 64 – 100 kg.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Rychlý a odolný riverrunner s výraznou hranou. Ideální pro technické řeky i kanály. Pro váhu jezdce 60–85 kg.
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 64–100 kg.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Clevedon BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | sales@palmequipmenteurope.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palmequipmenteurope.com |
