Kajak Wave Sport Diesel 70
Kód: 11442/BLA 11442/CHE Zvolte variantuSouvisející produkty
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo na divokou vodu s menším listem a duralovou žerdí o průměru 28 mm. Vhodné pro děti, juniory i drobnější dívky.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Detailní popis produktu
Oproti předchozím Dieslům došlo k drobné úpravě profilu lodě – je více prohnutý a na přídi rozšířený. Loď je tak ještě rychlejší a stabilnější. Díky své konstrukci a optimálnímu řešení výtlaku Diesel odpustí i nějakou tu chybu. Usnadňuje kontrolu jízdy v každé situaci. S Dieslem zažijete i skvělé surfování na vlně a bezproblémové eskymování.
Vlastnosti
- příjemný na jízdu
- stabilní
- rychlý
- velmi dobře eskymuje
Využití
- klasický river running
- náročný creeking
- expedice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VODNÍ sporty / Lodě / Kajaky / Divoká voda |
|---|---|
| ? Velikost: | Střední |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 244 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Objem: | 265 l |
| Límec: | 85 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 19,5 kg |
| Hmotnost jezdce: | 54–86 kg |
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Rychlý a odolný riverrunner s výraznou hranou. Ideální pro technické řeky i kanály. Pro váhu jezdce 60–85 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 64 – 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 82–114 kg. Výbava Creek.
Sportovní, stabilní a snadno ovladatelný kajak pro ty nejnáročnější terény. Pro jezdce o váze 70 - 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 64–100 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 54 - 77 kg.
Obratná hravá creekovka pro menší pádlery o váze 50–80 kg. Pohodlné PR–X sezení. .
Kajak na divokou vodu pro menší pádlery o váze 60–85 kg, rozšířená vnitřní výbava.
Robustní sportovní creekovka s vysokou agilitou a revolučním PR-X sezením pro maximální pohodlí. Pro váhu jezdce 60 - 120 kg.
Kajak určený pro splouvání divokých řek. Pro váhu jezdce 65 - 85 kg.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Hravý creek / half‑slice hybrid pro sebejistou jízdu na řece. Pro váhu jezdce 59–100 kg.
„Dospělácký“ kajak v dětském měřítku pro ty nejmladší začátečníky (2-5 let). Pro váhu jezdce 7–18 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Gaybo Limited |
|---|---|
| Adresa : | Brambleside, Bellbrook Industrial Estate, Uckfield, East Sussex, TN22 1QQ, United Kingdom |
| E-mail : | claire@wavesport.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Water Element, s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Veslařská 1351/26, 624 00 Brno – Komín, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@vodacke-centrum.cz |
