Neoprenová špricdeka Palm Impact
Kód: 10067/R4/XS-S 10067/R4/M-L 10067/R4/XL-XXL 10067/R5/XS-S 10067/R5/M-L 10067/R5/XL-XXL Zvolte variantuSouvisející produkty
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Dětský kajak pro děti cca 5–8 let: snadno ovladatelný, lehký a připravený na pokročilé techniky. Pro váhu jezdce 16 - 27 kg.
Rychlý a odolný riverrunner s výraznou hranou. Ideální pro technické řeky i kanály. Pro váhu jezdce 60–85 kg.
Hravý half-slice kajak s plochým dnem pro aktivní pádlování a surfing. Ideální pro jezdce s váhou do 80 kg.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 64 – 100 kg.
Kajak pro peřeje i creek: stabilita v souladu s obratností, pro začátečníky i experty na WW 5. Pro váhu jezdce 59–86 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
„Dospělácký“ kajak v dětském měřítku pro ty nejmladší začátečníky (2-5 let). Pro váhu jezdce 7–18 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Určena pro jezdce o váze 45 - 73 kg.
Svižný half-slice kajak s plochým dnem pro technickou jízdu a surfing. Navržen pro aktivní vodáky s váhou do 100 kg.
Detailní popis produktu
Odolná špricdeka se výborně hodí pro freestylové pádlování na divoké vodě. Perfektně těsnicí prvky a neopren s okraji vyztuženými nytexem poskytují tu nejvyšší kvalitu a odolnost.
Materiál
- 3milimetrový pružný neopren
- nytex a supratex chrání na hraně límce
- neoprenový komín
Vlastnosti
- těsnění komínu O kroužkem
- slepé podlepené švy Triple Glued
- 9,5milimetrová guma okolo límce s dvojitým šitím
- 3D tvar
- 3/4 délky límce s těsněním
- lepkavý zátěr pro utěsnění s límcem kajaku
- strhávací oko
Tabulky velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Špricdeky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Materiál: | Neopren |
| #sizes_table#: | /spricdeky-palm/ |
| Hmotnost: | 771 g (R4, M/L) |
| Neopren: | 3 mm |
| Obvodová guma: | 9,5 mm |
Špricdeka pro zkušené jezdce, vhodná pro jízdu na nejtěžší divoké vodě.
Uživatelsky jednoduchá špricdeka pro začátečníky a středně pokročilé kajakáře, která se nyní vyrábí z v mnoha ohledech šetrnějšího e.prenu.
Neoprenová špricdeka přednostně určená pro menší jezdce a ženy. Vyniká odolností a snadným nasazováním.
Špičková špricka pro náročné jezdce. Použitelná i v extrémních podmínkách.
Špricdeka na jednodušší divokou vodu pro začátečníky až pokročilé s vykopávacím popruhem.
Bezpečná dětská špricdeka, která roste s dětmi. Má nastavitelný pas i obvod paluby a pojistný popruh pro snadné uvolnění.
Špičková špricka pro náročné jezdce. Použitelná i v extrémních podmínkách. Rozbalený, zkoušený a nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Pevná a přilnavá špricdeka pro pokročilé kajakáře, ale i rekreační jezdce.
Špricdeka na divokou vodu pro experty. Aramidové výztuhy, strhávací popruh i ucho.
Špricdeka na jednodušší divokou vodu pro začátečníky až pokročilé.
The Impact spraydeck from Palm Equipmen
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Kenn Road, Clevedon, Somerset, BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | info@palm.equipment |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palm.equipment |
