Neoprenová špricdeka Palm Orbit
Kód: 34736/R4/XS-S 34736/R4/M-L 34736/R4/XL-2XL 34736/R5/XS-S 34736/R5/M-L 34736/R5/XL-2XL Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajak od firmy Zet pro středně velké aktivní kajakáře. Vyniká zejména svou rychlostí a dobrou manévrovatelností. Pro váhu jezdce 50 - 80 kg.
Sportovní half-slice kajak na divokou vodu. Kombinuje rychlost s ostrou hravou zádí. Doporučená váha jezdce: 65–90 kg.
Stabilní river running. Snadný, bezpečný a odolný – ideální pro výuku a půjčovny i pro pokročilé. Pro váhu jezdce 60–90kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Kajak pro peřeje i creek: stabilita v souladu s obratností, pro začátečníky i experty na WW 5. Pro váhu jezdce 59–86 kg.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg. Výbava Action+.
Svižný half-slice kajak s plochým dnem pro technickou jízdu a surfing. Navržen pro aktivní vodáky s váhou do 100 kg.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 64 - 100 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 64–100 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Pro váhu jezdce 64 – 100 kg.
Detailní popis produktu
Špricdeka je navržena tak, aby zůstala upevněná na kajaku i při těch největších nárazech.
Vlastnosti
- deska špricdeky ze 4milimetrového neoprenu se neprohýbá a absorbuje nárazy
- aramidové vlákno poskytuje ochranu obvodu špricdeky před oděrem
- 11 mm silná guma udrží špricdeku na svém místě
- 3D tvar
- prodloužený komín s těsnicím O kroužkem
- trojité lepené švy
- lepkavý zátěr pro utěsnění s límcem kajaku
- strhávací oko
Určení
- určeno pro jezdce na té nejtěžší WW
- špricdeka není vhodná pro začátečníky
Tabulky velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Špricdeky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Materiál: | Neopren |
| #sizes_table#: | /spricdeky-palm/ |
| Hmotnost: | 1 005 g (R4, M/L) |
| Neopren: | 4 mm |
| Obvodová guma: | 11 mm |
Špricdeka na divokou vodu pro experty. Aramidové výztuhy, strhávací popruh i ucho.
Špičková špricka pro náročné jezdce. Použitelná i v extrémních podmínkách. Rozbalený, zkoušený a nepoužívaný produkt. Plná záruka.
Všestranná, odolná špricdeka na divokou vodu se strhávacím popruhem i okem.
Špricdeka na divokou vodu pro pokročilé až velmi zkušené expediční vodáky a vodačky.
Neoprenová špricdeka přednostně určená pro menší jezdce a ženy. Vyniká odolností a snadným nasazováním.
Bezpečná dětská špricdeka, která roste s dětmi. Má nastavitelný pas i obvod paluby a pojistný popruh pro snadné uvolnění.
Pevná a přilnavá špricdeka pro pokročilé kajakáře, ale i rekreační jezdce.
Uživatelsky jednoduchá špricdeka pro začátečníky a středně pokročilé kajakáře, která se nyní vyrábí z v mnoha ohledech šetrnějšího e.prenu.
Prémiová odolná špricdeka, vhodná pro freestylové pádlování na divoké vodě.
Špricdeka na jednodušší divokou vodu pro začátečníky až pokročilé s vykopávacím popruhem.
Špricdeka na jednodušší divokou vodu pro začátečníky až pokročilé.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Kenn Road, Clevedon, Somerset, BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | info@palm.equipment |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palm.equipment |
