Neoprenová špricdeka Palm Loweswater
Kód: 9662/R4/VYPSouvisející produkty
Set pro pohodáře (70–110 kg). Stabilní kajak na klidné řeky, pádlo i kryt. Skvělá volba pro první výlety a učení základů.
Turistický kajak pro rekreační pádlování, pro denní výlety. Pro váhu jezdce do 115 kg.
Zelený set pro malé vodáky (35–55 kg). Stabilní a rychlý kajak, pádlo i kryt. Děti v něm hravě udrží tempo s dospělými.
Všestranný kajak vhodný na jezera i řeky do WW 2. Pro váhu jezdce 65 - 110 kg.
Všestranný set pro jezdce 65–110 kg. Obratný kajak na jezera i lehké peřeje, pádlo a kryt. Ideální pro výlety s bagáží.
Crossover kajak na peřejnaté řeky i klidnou hladinu – se zadním úložným prostorem s víkem. Pro váhu jezdce 55 - 110 kg.
Set pro výletníky (70–110 kg). Delší a stabilní kajak na jezera a líné řeky, pádlo i kryt. Snadné ovládání i pro úplné začátečníky.
Otevřený dvojkajak vhodný pro rodinné pádlování, kluby a půjčovny. Pro posádku o celkové váze do 250 kg.
Jednoduchý rekreační kajak vhodný pro začátečníky, příležitostné jezdce, kluby a půjčovny. Základní výbava. Pro váhu jezdce 70–110 kg.
Elegantní, a přesto stabilní a rychlý turistický kajak. Maximální nosnost 130 kg.
Všestranný crossover kajak pro klidné i divoké vody. Výsuvný skeg, velký úložný prostor. Pro váhu jezdce 41–91 kg.
Jednoduchý rekreační kajak vhodný pro začátečníky, příležitostné jezdce a pro sportovní pádlování. Pro váhu jezdce 70–110 kg.
Všestranný crossover kajak pro klidné i divoké vody. Výsuvný skeg, velký úložný prostor. Pro váhu jezdce 68–118 kg.
Jednoduchý rekreační kajak vhodný pro začátečníky, rekreační jezdce a sportovní pádlování. Pro váhu jezdce 70–110 kg.
Rychlý a pohodlný mořský kajak. Vhodný pro střední i větší pádlery o váze 75–120 kg na tůry po větších řekách, jezerech a mořských pobřežích.
Všestranný kajak pro jezera a lehčí divokou vodu do WW2. Výborné držení směru a velký prostor pro bagáž. Pro váhu jezdce 70–115 kg.
Detailní popis produktu
Kombinace neoprenu a prodyšné látky vytváří pohodlnou a přitom výborně fungující turistickou špricdeku.
Materiál
- neoprenová placka
- XP 2,5 vrstvá prodyšná a voděodolná látka komínu
Vlastnosti
- prodyšný komín pro příjemné turistické pádlování
- utahování komínu dle potřeby
- odnímatelné kšandy
- neoprenová placka pro kvalitní těsnění límce kajaku
- šité a lepené švy
- strhávací oko
Tabulky velikostí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Špricdeky na moře a turistiku |
|---|---|
| ? Materiál: | Nylon, Neopren |
| #sizes_table#: | /spricdeky-palm/ |
| Hmotnost: | 595 g (R4) |
| Voděodolnost: | 10 000 mm H2O |
| Paropropustnost: | 4 000 g/m2/24 hod |
Nylonová špricdeka vhodná na turistiku a klidnější vody. S praktickou síťovanou kapsou na palubě. Pro lodě Prijon Enduro 380 a Enduro 450.
Odolná a pohodlná nylonová špricdeka navržená pro pokročilý seakayaking a turistiku.
Nylonová špricdeka vhodná na turistiku a klidnější vody. S praktickou síťovanou kapsou na palubě. Pro lodě Prijon CL 430.
Expediční univerzální špricdeka vhodná pro turistické a mořské kajaky.
Nylonová špricdeka vhodná na turistiku a klidnější vody. S praktickou síťovanou kapsou na palubě. Pro lodě Prijon CL 370.
Nylonová špricdeka vhodná na turistiku a klidnější vody. Pro loď Prijon Seayak Junior.
Neoprenová špricdeka pro mořský kajak s extra ochranou proti oděru.
Nylonová špricdeka základní řady, vhodná pro vodní turistiku, seekayaking, základy závodní kanoistiky.
Turistická špricdeka kombinující neoprenovou placku a 2,5 vrstvou prodyšnou tkaninu komínu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Kenn Road, Clevedon, Somerset, BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | info@palm.equipment |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palm.equipment |
