Vzduchová pumpa Flextail TINY Pump 3X
Kód: 21854/WHISouvisející produkty
Praktický obal pro vzduchové pumpy Flextail MAX Pump 2 Pro / MAX Pump 2 Plus / MAX Pump 3 / TINY Pump 2X / TINY Pump X. Zajistí skladování všeho příslušenství na jednom místě....
Kvalitní vakuové skladovací pytle vyřeší problém s úložným prostorem doma ve skříni i na cestách v zavazadle. Vakuování dokáže zmenšit objem skladovaného oblečení a lůžkovin o...
Koncovka je vhodná pro samonafukovací pěnovou kempinkovou matraci Flextail COZY Mattress a další karimatky/matrace s ventilem 3,3 cm. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Univerzální sada pěti adaptérů pro nafukování kempingového vybavení. Určeno pro vybrané modely akumulátorových pump. Pro pumpy: TINY Pump 2, TINY Pump 2X, TINY Pump 3X, MAX...
Ergonomický nafukovací polštář s pratelným potahem a fixací ke karimatce. Ideální pro kempování i outdoor. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Extrémně teplá, ultralehká, se zabudovanou pumpou, tloušťka 9 cm, izolace R9,4, hmotnost 668 g (L), kompaktní po sbalení. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Odlehčená samonafukovací karimatka s polyurethanovou pěnou. Tepelný odpor R 2,1. Hmotnost 540 g. Délka 185 cm.
Odlehčená rozšířená samonafukovací karimatka s polyurethanovou pěnou. Tepelný odpor R 2,1. Hmotnost 740 g. Délka 196 cm.
Ergonomický 3D cestovní polštářek s unikátním pouzdrem, které slouží jako ruční pumpa. Maximální opora krku i při sezení.
Ultralehká nafukovací karimatka. Hmotnost 315 g, dva ventily. Délka 180 cm.
Ultralehká nafukovací karimatka s tepelným odporem R 5,6. Vhodná pro celoroční outdoorové aktivity a náročný treking. Bazarový, ale nepoužívaný produkt.Jako nový.
Odlehčená samonafukovací karimatka s polyuretanovou pěnou, speciálně navržena na pěší turistiku. Tepelný odpor R 2,1. Hmotnost 490 g. Délka 185 cm.
Lehká karimatka se zabudovanou pumpou, vysoký tepelný odpor R 5,6, 4sezónní využití, tloušťka 7 cm, sbalitelná, odolná. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Náhradní kapsle (pumpa) do karimatek Flextail TINY Sleeping Pad. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Detailní popis produktu
Ultralehká pumpa a svítilna 3 v 1. Výkonný parťák pro každé outdoorové dobrodružství.
Zapomeňte na zdlouhavé nafukování karimatek vlastními silami. Flextail TINY Pump 3X je evolucí v kapesním vybavení. Oproti svému předchůdci je ještě menší, lehčí a přitom silnější. Díky pokročilé technologii a třem čistě kobaltovým článkům s vysokou hustotou energie zvládne na jedno nabití nafouknout přes 100 polštářků nebo 11 karimatek.
Ať už vyrážíte na vícedenní trek do hor, rodinný výlet u jezera nebo jen potřebujete ušetřit místo v kufru pomocí vakuových pytlů, tahle pumpička vás nenechá ve štychu.
Hlavní výhody:
- Extrémní lehkost: Váha pouhých 67 g vás v batohu nijak nezatíží.
- Všestrannost 3 v 1: Nafukuje, vyfukuje (vakuuje) a slouží jako výkonná kempinková svítilna.
- Vysoký výkon: Průtok vzduchu 300 l/min. a tlak 5 kPa zajistí bleskovou přípravu spaní.
- Chytré osvětlení: 5 režimů svícení včetně jemného teplého světla pro útulnou atmosféru ve stanu.
- Odolnost a ovládání: Vylepšené silikonové tlačítko odolá prachu i vlhkosti a skvěle se ovládá i jednou rukou.
- Univerzálnost: V balení najdete 5 koncovek, které pasují na 90 % značek karimatek a nafukovacích doplňků.
☑️Tip pro vás
TINY Pump 3X nemusíte používat jen na nafukování matrací. Skvěle poslouží také k bezpečnému rozfoukání ohně. Už žádné klekání do popela a kouř v očích – nasměrujte proud vzduchu do ohniště a během chvilky rozdmýcháte i vlhčí dřevo.
Stejně dobře funguje i pro rychlé odfouknutí nečistot z kempingového stolu nebo prachu z objektivu fotoaparátu.
Obsah balení
- Pumpa TINY Pump 3X
- Sada 5 univerzálních koncovek
- Nabíjecí kabel USB-C
- Uživatelský manuál
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukování, pumpy, foukadla |
|---|---|
| EAN: | 6975755966915 |
| Provedení: | Elektrické, Vyšší tlak |
| Napájení: | Akumulátor, USB |
| #sizes_table#: | hidden |
| Rozměr: | ⌀ 44 x 59 mm |
| Hmotnost: | 67 g |
| Výkon: | 12 W |
| Maximální tlak nafukování: | 5 kPa (0,72 psi) |
| Maximální podtlak vyfukování: | 5 kPa (0,72 psi) |
| Maximální průtok vzduchu: | 300 l/min |
| Nabíjení: | USB-C (cca 2 hod.) |
| Kapacita baterie: | 3,89 Wh (3,7 V, 1050 mAh) |
| Výdrž baterie: | 20 min. (provoz pumpy) |
| Svítivost: | 15 / 50 / 120 / 300 / 400 lm |
| Doba svícení: | 50 / 16 / 7 / 4 / 3 hod. |
Rychlá designová akumulátorová pumpa 3 v 1 s malými rozměry a vysokým průtokem vzduchu. Navíc funkce svítilny a vakuové pumpy. Váha 122 g. Oficiální česká a...
Vzduchová pumpa 4 v 1 pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení. Navíc funkce svítilny, powerbanky a vakuové pumpy. Váha 190 g. Oficiální česká a slovenská...
Malá, ale výkonná vzduchová pumpa 4 v 1 pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení. Navíc funkce svítilny, powerbanky a vakuové pumpy. Váha 160 g. Oficiální česká...
Vakuovačka se zvýšeným podtlakem pro vakuování skladovacích pytlů, nafukovacích postelí a karimatek. Výdrž minimálně 25 minut. Váha 335 g. Oficiální česká a...
Přenosná akumulátorová pumpa pro nafukování lodí a outdoorového vybavení. Váha 455 g. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Přenosná akumulátorová vakuová pumpa se sadou skladovacích vakuových pytlů. Oproti samostatnému nákupu ušetříte 400 Kč. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Miniaturní bateriová vzduchová pumpa 3 v 1. Pumpa, vakuová pumpa a kempinková svítilna. Hmotnost 47 g. Tlak až 4 kPa. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Přenosná akumulátorová pumpa pro nafukování lodí a outdoorového vybavení. Váha 455 g. Nový, nepoužitý a nepoškozený produkt. Poškozený je pouze obal. Plná...
Druhá generace miniaturní elektrické pumpy s přesným manometrem a integrovaným zadním světlem. Ideální pro cyklistiku. Maximální tlak 130 psi (8,96 bar). Oficiální česká a...
Výkonná akumulátorová pumpa pro SUP i pneumatiky s tlakem až 45 psi, funkcí powerbanky a aktivním chlazením. Nový, nepoužitý a nepoškozený produkt.Poškozený je pouze...
Nejvyšší model z řady TINY. Miniaturní, voděodolnáodolná, ale výkonná vzduchová pumpa 3 v 1 pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení. Navíc funkce svítilny a vakuové...
Praktický obal pro vzduchové pumpy Flextail MAX Pump 2 Pro / MAX Pump 2 Plus / MAX Pump 3 / TINY Pump 2X / TINY Pump X. Zajistí skladování všeho příslušenství na jednom místě....
Kapesní 105g pumpa pro nafukování karimatek, vakuování zavazadel a kempingové osvětlení. Výkon 4,5 kPa a 200 l/min. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Výkonná akumulátorová pumpa pro SUP i pneumatiky s tlakem až 45 psi, funkcí powerbanky a aktivním chlazením. Oficiální česká a slovenská distribuce.
Univerzální sada pěti adaptérů pro nafukování kempingového vybavení. Určeno pro vybrané modely akumulátorových pump. Pro pumpy: TINY Pump 2, TINY Pump 2X, TINY Pump 3X, MAX...
Miniaturní, ale výkonná vzduchová pumpa 3 v 1 pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení. Navíc funkce svítilny a vakuové pumpy. Váha pouhých 96 g. Nový nepoužitý...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Shanghai Flextail Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 103-104, Building 6, Honghui Yinyuewan, Pudong New Area, Shanghai, 200000, China |
| E-mail : | support@flextail.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Ing. Jiří Najman |
| Adresa zástupce v EU : | Masarykova 885, 252 63 Roztoky, Česká republika |
| E-mail zástupce v EU : | shop@kajakarshop.cz |
