Kajak Dagger Mamba club 8.6
Kód: 104312/LIM 104312/RED 104312/SAF Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Detailní popis produktu
Trup kombinuje ploché dno, zaoblené boky a výrazný rocker, což zajišťuje výbornou stabilitu a snadnou manévrovatelnost i v technických pasážích. Kajak dobře reaguje na záběr pádla, drží směr. Výrazný objem v oblasti přídě pomáhá jezdci bezpečně vyplout z válců.
Je ideální pro nácvik techniky i jízdu na středně obtížných řekách pro začátečníky i pokročilé jezdce. Díky výztuhám a pevným madlům je kajak vhodný také pro bezpečnostní školení, pro klubové a školní využití.
Vlastnosti
- pevná ergonomická sedačka
- opěrka zad
- nastavitelná přepážková opěrka nohou (zrcadlo)
- stehenní opěrky
- bezpečnostní madla
- pěnové vzpěry Minicell
- výpustný ventil
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikost: | Střední, Velká |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 259 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Výška: | 39 cm |
| Objem: | 337 l |
| Límec: | 86 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 21 kg |
| Hmotnost jezdce: | 82 - 118 kg |
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Kajak od firmy Zet pro středně velké aktivní kajakáře. Vyniká zejména svou rychlostí a dobrou manévrovatelností. Pro váhu jezdce 50 - 80 kg.
Kajak na divokou vodu s ostrou zádí a výtlačnou špičkou. Half slice se sportovním tvarem. Pro váhu jezdce 60 - 90 kg.
Sportovní, stabilní a snadno ovladatelný kajak pro ty nejnáročnější terény. Pro jezdce o váze 70 - 100 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 54 - 77 kg.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Dětský kajak pro děti cca 5–8 let: snadno ovladatelný, lehký a připravený na pokročilé techniky. Pro váhu jezdce 16 - 27 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu určený pro váhu jezdce 27 - 64 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 82–18 kg.
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Kajak na divokou vodu pro menší pádlery o váze 60–85 kg, rozšířená vnitřní výbava.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg. Výbava Action+.
Hravá creekovka pro aktivní jezdce (75–110 kg). Závodní mašina, která techniku odmění výkonem.
Obratná hravá creekovka pro menší pádlery o váze 50–80 kg. Pohodlné PR–X sezení. .
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Clevedon BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | sales@palmequipmenteurope.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palmequipmenteurope.com |
