Bunda Hiko Zephyr - krátký rukáv
Kód: 22700_BLA___S/VYPSouvisející produkty
Vysoce účinný přípravek pro zajištění vodoodpudivosti textilií a usní na bázi silikonových polymerů.
Závodní kajakářská vesta schválená ICF pro závodění na divoké vodě.
Výrobky Shade jsou navrženy tak, aby udržovaly vaše tělo v chladu a chránily vaši pokožku během horkých letních dnů ve vodě nebo v její blízkosti.
Dámské triko s dlouhými rukávy a chrániči loktů. UV ochrana, rychleschnoucí.
Přiléhavé rychleschnoucí dámské triko Shade s krátkým rukávem. Udrží vaše tělo v chladu a ochrání vaši pokožku během horkých letních dnů na vodě. Vhodné i jako základní...
Technické triko pro vodní sporty i outdoor aktivity. Materiál poskytuje střední izolaci. Vnitřní fleecová vrstva. Ochrana proti UV záření.
Pánské funkční triko, krátký rukáv. Vhodné pro všechny outdoorové vodní sporty.
Technické triko navržené pro aktivní ženy, na vodní sporty a ostatní outdoorové aktivity. Materiál poskytuje střední izolaci. Vnitřní fleecová vrstva. Ochrana proti UV záření.
Detailní popis produktu
Lehká vodácká bunda určená pro závodní i turistické ježdění na divoké i rovné vodě. Výhodou je lehkost materiálu a dobré technické parametry.
Materiál
- Bunda je vyrobena z materiálu Carboflex na bázi celulózy.
- Vnitřní vrstva je speciálně upravená tak, aby při jakémkoliv pohybu klouzala po těle závodníka a minimalizovala odpor bundy.
- Na neoprenové manžety a krk je použit velmi flexibilní a tenčí neospan, který jezdec téměř necítí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bundy na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Pohlaví: | Pánské |
| Manžeta kolem krku: | Neopren |
| Manžeta kolem zápěstí: | Neopren |
| X vrstvá látka: | Lehká |
| Provedení: | Bez kapuce, Krátký rukáv |
| #sizes_table#: | /obleceni-hiko/ |
| Hmotnost: | 106 g/m2 |
| Voděodolnost: | 15 000 mm H20 |
| Paropropustnost: | 15 000 g/m2/24 hod |
Lehká bunda s krátkým rukávem. Vhodná na trénink a teplejší období.
Vysoce kvalitní vodácká bunda navržená pro maximální pohodlí a ochranu před nepříznivými podmínkami. Ideální pro všechny vodní sporty, poskytuje spolehlivou ochranu a výjimečnou...
Bund s krátkým rukávem. Ideální pro creeking, playboating, guidování či surfování v teplém počasí.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | HIKO SPORT s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příjezdní 261, 252 02 Jíloviště, Česká republika |
| E-mail : | info@hiko.cz |
