Kajak Dagger Rewind Creek LG
Kód: 100890/BL-SM 100890/BOR 100890/COS 100890/GR-SM 100890/RED Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Lehké skládací pádlo na divokou vodu i turistiku. Praktické čtyřdílné provedení s YP spojkou. Žerď – sklolaminát. Vhodné i jako náhradní pádlo.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Oblíbené pádlo na kajak určené pro začínající i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Oblíbené dvoudílné pádlo s YP (rychlo) spojkou na divokou vodu určené pro začínající i pokročilé kajakáře. PAG listy, sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Detailní popis produktu
Rewind je výborný river play kajak určený pro hravé sjíždění řek. Uspokojí všechny výkonnostní třídy pádlerů. Loď byla oceněná časopisem Paddling Magazine jako „Best whitewater boat 2019“.
Vlastnosti
- určena pro WW řeky
- dostatečný rocker na přídi zajistí snadnou jízdu po hladině a udrží rychlost po skocích
- hravá plochá záď
- perfektní sezení typu contour ergo zajistí dokonalé spojení s lodí
- ráčny doladí opěrku i přední část sedáku
- pevná a bezpečná plastová vzpěra
- nastavitelné stehenní opěrky a zrcadlo
- bezpečnostní madla
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Velikost: | Velká |
| ? Typ lodě: | River Play / Half Slice |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 285 cm |
| Šířka: | 69 cm |
| Objem: | 284 l |
| Límec: | 86 x 48 cm |
| Hmotnost kajaku: | 21 kg |
| Hmotnost jezdce: | 82 - 118 kg |
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
„Dospělácký“ kajak v dětském měřítku pro ty nejmladší začátečníky (2-5 let). Pro váhu jezdce 7–18 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 68 - 113 kg.
Kajak určený pro splouvání divokých řek. Pro váhu jezdce 65 - 85 kg.
Crossover kajak pro peřejnatou řeku i klidnou vodu - úložný prostor s poklopem. Pro váhu jezdce 80 - 130 kg.
Rychlý kajak na divokou vodu pro větší jezdce o váze 70 - 120 kg. Vhodný pro závody, extrémní sjezdy i vícedenní expedice.
Half slice pro jezdce, kteří chtějí posunout své limity. Pro váhu jezdce 50 - 85 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 64–100 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Všestranný kajak na divokou vodu s premiovou výbavou. Pro váhu jezdce 54 - 86 kg.
Hravý creek kajak pro aktivní jezdce (70–100 kg). Skvělá obratnost a zábava na každé vlně. Vhodná i pro lehčí jezdce.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 82–18 kg.
Half-slice kajak spojující jistotu creekovky s hravou agilitou pro aktivní jezdce na WW. Pro váhu jezdce 50 - 100 kg.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Určena pro jezdce o váze 45 - 73 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Palm Equipment International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | Kenn Business Park, Clevedon BS21 6TH, United Kingdom |
| E-mail : | sales@palmequipmenteurope.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Palm Equipment GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Wilsberger Str. 7, D-53567 Asbach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | europe@palmequipmenteurope.com |
