Kajak ZET Raptor
Kód: 5229/CER 5229/LIM 5229/MOD2 5229/MOD 5229/ORA 5229/ZEL 5229/ZLU Zvolte variantuSouvisející produkty
Kajakářské pádlo výborné kvality pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Legendární vesta Palm Extrem, měřítko kvality pro všechny vesty na divokou vodu.
Kajakové pádlo na divokou vodu pro začínající, ale i pokročilé kajakáře. Sklolaminátová žerď.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě zesílená žerď.
Čtyřdílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce a ergo žerď.
Dvoudílné kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Ve variantě s USA spojkou.
Velmi kvalitní kajakářské čtyřdílné skládací pádlo s USA spojkou, vhodné pro packraftery, cestovatele nebo jako náhradní pádlo. Dodáváno na zakázku.
Kajakářské pádlo s impozantním listem pro extrémní sjezdy na divoké vodě. Mono konstrukce.
Dvoudílné kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Kajakářské pádlo na zakázku z kompozitního materiálu C/A (karbon a aramid). Vhodné pro turistiku a na divokou vodu.
Skládací, čtyřdílné pádlo na divokou vodu s úložným vakem. Vhodné i jako náhradní pádlo. Žerď dural.
Lehké a odolné skládací pádlo na divokou vodu. Praktické dvoudílné provedení s YP spojkou.
Kajakářské pádlo výborné kvality se spojkou, vhodné pro extrémní jezdce na divoké vodě. Dodáváno na zakázku.
Detailní popis produktu
RAPTOR je ideální kajak pro několikadenní sjezdy, obtížné terény, ale i pro závody v extremním sjezdu. Díky stabilnímu dnu je vhodný i pro začátečníky a mírně pokročilé, kde pomůže překonat první nástrahy divoké vody.
Vývojářům se podařilo navrhnout rychlou a zároveň obratnou loď pro širokou vodáckou veřejnost.
Vlastnosti
- minimální počet šroubů a děr v kajaku
- lehký a funkční sedák vyrobený z "hybridního materiálu"
- stabilní trup
- originální a progresivní design
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kajaky na divokou vodu |
|---|---|
| ? Velikost: | Střední |
| ? Typ lodě: | Creek / River Runner |
| ? Materiál: | Plast |
| Provedení: | Jednomístné |
| #sizes_table#: | hidden |
| Délka: | 255 cm |
| Šířka: | 67 cm |
| Objem: | 303 l |
| Límec: | 90 x 51 cm |
| Hmotnost kajaku: | 20 kg |
| Hmotnost jezdce: | 60 - 85 kg |
Hravý a agilní half-slice pro lehčí a střední jezdce (55-75 kg). Extrémní rocker a blesková odezva na hraně.
Stabilní a rychlá creekovka pro strmé toky. Kajak vhodný pro jezdce o váze 70 až 100 kg.
Kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 82 - 118 kg.
Rychlý a současně stabilní creekový kajak - nyní v limitovaném provedení. Vhodný pro jezdce o váze 75 až 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg. Výbava Action+.
Robustní sportovní creekovka s vysokou agilitou a revolučním PR-X sezením pro maximální pohodlí. Pro váhu jezdce 60 - 120 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 45–73 kg. Výbava Creek.
Perfektní hravá loď na divokou vodu. Určena pro jezdce o váze 45 - 73 kg.
Stabilní, snadno ovladatelný a odolný kajak. Ideální pro výuku či pro klubové využití. Pro váhu jezdce 82–118 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Pro váhu jezdce 64–100 kg. Výbava Creek.
Kajak pro peřeje i creek: stabilita v souladu s obratností, pro začátečníky i experty na WW 5. Pro váhu jezdce 59–86 kg.
Sportovní half-slice kajak na divokou vodu. Kombinuje rychlost s ostrou hravou zádí. Doporučená váha jezdce: 65–90 kg.
Svižný half-slice kajak s plochým dnem pro technickou jízdu a surfing. Navržen pro aktivní vodáky s váhou do 100 kg.
Přesná, rychlá, stabilní a snadno ovladatelná creekovka. Výbava Action+. Pro váhu jezdce 82–18 kg.
Rychlý halfslice, kajak pro hravé sjíždějí divokých řek pro jezdce všech výkonnostních tříd. Pro váhu jezdce 45 - 73 kg.
Závodní rychlost v kompaktním balení. Hravý half-slice pro lehčí jezdce (40–70 kg). Ideální na kanály i technické řeky.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | WALLEX sport s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kunětická 2534/2, 120 00 Praha 2, Česká republika |
| E-mail : | nfo@wallex.cz |
